Всесвітній день дикої природи!

? Щороку 3 березня мешканці планети Земля святкують Всесвітній день дикої природи.
?Вперше це молоде свято відзначили у 2013 році. Саме ця дата пов’язана з подією 1973 року, коли у Вашингтоні була підписана одна з найбільших угод з охорони дикої природи, Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITEС).
?Україна приєдналась до Конвенції про міжнародну торгівлю дикими видами флори та фауни, що перебувають під загрозою зникнення, 14 травня 1999 року.
?Цей день регулярно нагадує нам про вразливість світу фауни та флори та нагальну потребу в його захисті. Адже в іншому випадку дика природа просто буде знищена.
????Відзначення Дня дикої природи покликане,зокрема:
✅привернути увагу до проблем браконьєрства;
✅віддати належне цінності дикої природи та її різноманітного( екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини.
❗️Нажаль проблема збереження довкілля і його окремих складових загострюється з кожним роком. Тож пам’ятаймо, що дика природи – це невід’ємна частина нашої планети. Адже, неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Саме захищати тварин і рослин у природному середовищі – завдання кожного з нас.

Останні новини

Мапа Google