ПЗ «Єланецький степ» — 25 років!

8-9 липня 2021 рокувідбулася науково-практична конференція до 25-річчязаснування природного заповідника «Єланецький степ» та Дняпрацівника природно-заповідноїсправи, яка включала офіційні заходи та секційні засідання. Робота конференція проводилась за напрямками:

— 25-та річницяутворення природного заповідника «Єланецький степ»: історіястворення, становлення, перспективирозвитку.

— Мережа природоохороннихтериторійМиколаївщини.

— Природно-заповідна справа та створеннятериторіальних громад.

— Науковідослідження природно-заповіднихтериторій.

— Екологічнаосвітньо-виховна робота установ природно-заповідного фонду.

8 липня під час засідання звітальними словами до працівників природно-заповідної справи звернулись ЗамазєєваГ.В.,голова Миколаївської обласної ради,Решетілов Г.О.,виконувач функцій та повноважень голови Миколаївської облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації, Ряжських А.А., голова постійної комісії з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації, Єфимова О.В., начальник управління екології та природних ресурсів,Волинець Т.Г., радник голови Миколаївської облдержадміністрації та були вручені заслужені відзнаки і подарунки.

Від Міністерства охорони довкілля та природних ресурсів учасників конференції привітала Петрович О.З., головний спеціаліст відділу координації наукових досліджень, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності Департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів.

Директор природного заповідника «Єланецький степ» Драбинюк Г.В. у своєму виступі наголосила на важливості привернення уваги до заповідної справи та підтримки ініціативи проведення конференції обласною державною адміністрацією та обласною радою, подякувала всім учасникам за вітання з нагоди свята та річниці заснування заповідника.

У своїх доповідях науковці та представникиустанов природоохоронної сфериіз різних регіонів України ділилися досвідом щодо збереження та розширення територій природно-заповідного фонду, проаналізували наукові напрацювання, підняли проблемні питання,окреслили подальші плани своєї роботи, згадали історію створення природного заповідника «Єланецький степ».

9 липня відбулося виїзне засідання на території природного заповідника «Єланецький степ». Під час другого дня роботи присутні ознайомилисьіз діяльністю установи на місцевості та пройшлися екологічною стежкою.За підсумками науково-практичної конференції розроблено проект Резолюції, до якої внесені всі надані під час роботи пропозиції.

 

 

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google