Природний заповідник « Єланецький степ» провів акцію “Збережемо первоцвіти!”

 

Весна прийшла і все кругом ожило. Сонячні промені пробиваються крізь хмари, проганяючи холод. Сніг сходить з пагорбів веселими струмочками. Звідусіль чується їх дзюрчання. Весна прийшла і принесла нове життя.

Починає прокидатися природа. На деревах починає розпускатися листя. Прокидаються і перші весняні квіти підсніжники, які наче сніг вистилають землю. Саме ці квіти є символом весни. День стає довшим, і від цього стає веселіше. Так і хочеться цілими днями гуляти по вулиці.

І тому вже стало традицією проводити акцію “Збережемо первоцвіти!”

Мета цієї акції – нагадати людям, що підсніжники та інші первоцвіти зривати не можна, адже їх стало зовсім мало, і дуже багато їх видів занесено до Червоної книги.

Акція проходила 13 березня 2017 року.   В акції взяли участь учні молодших класів Новоолександрівськой СЗОШ I-IIIст.

На акції, було представлено розповідь про первоцвіти та їхню особливість. Було зроблено акцент на тому,що ці квіти винищуються людьми та про необхідність їх захищати. Дітям було наглядно показано, які квіти називаються первоцвітами та що потрібно робити для їхньої охорони.

Учням після бесіди про первоцвіти було запропоновано зробити невеликий плакат на стандартному альбомному листку, намалювавши первоцвіти та написавши заклик“Не зривай!”, “Їх залишилось мало!”, “Збережемо!”, “Вони в Червоній книзі!” .

Ці плакати учні вивісили у школі.

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google