Природний заповідник« Єланецький степ» надає інформацію з екоосвітньої роботи щодо проведення акція « Годівнички для синички»

1-5На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля зимуючих птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

Доброю традицією в Новоолександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів , Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Моложенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  стало щорічне проведення взимку акції –конкурсу  «Годівничка для синички». Не став винятком і цей навчальний рік. Вже з листопада учні навчального закладу почали активно готуватися до акції.

Ось і 13 січня гамірно й весело пройшла акція-конкурс«Годівнички для синички ». Завданням конкурсу було створення годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.1-61

Метою цієї акції було :

  • довести до свідомості учнів необхідність збереження різних видів зимуючих птахів;
  • ознайомлення із видовим різноманіттям зимуючих птахів нашої місцевості;
  • розвиток гуманного ставлення до птахів ,мотивація їх охорони ;
  • виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці;

Учнями школи та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на території школи.

1-7

Учасники експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями.  Виготовляли годівнички з дерева, картону, пакетів, природних матеріалів. Деякі так захопилися, що змайстрували не лише один будиночок, а й два, а навіть три годівнички. Також гуртком « Юні друзі природи» було виготовлено плакат « Допоможемо зимуючим птахам».
Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з подвір’їв їхніх шкіл, парків та вулиць села.

В акції «Годівничка» в якій взяли участь 43 учня, найактивнішими були учні 1 – 4 класів.

 

 

1-9 1-10 1-82

Останні новини

Мапа Google