Пожежа у заповіднику.

Зараз наша країна переживає важкі часи, часи які без жодного жалю забирають у нас найцінніші речі, можливість насолоджуватися мирним небом, будувати майбутнє та просто жити, руйнується інфраструктура, житлові будинки, а найстрашніше гинуть люди.
Та в останні дні, у результаті людської недбалості та неуважності, виникають пожежі в природних екосистемах, які завдають значного збитку державі, та в першу чергу, навколишньому середовищу.
18.03.2022 на території Єланецького природоохоронного науково-дослідного відділення природного заповідника «Єланецький степ» було виявлено пожежу.
Дана пожежа ліквідована силами працівників заповідника та небайдужих громадян навколишніх сіл, які приєдналися до гасіння.
Вважаємо, що пожежа виникла внаслідок підпалу невідомими особами.
В результаті пожежі вигоріло понад 100 га території заповідника (площа уточнюється).
До сектору поліцейської діяльності 1 відділення поліції 1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області подана заява із метою встановити винних у вчиненні правопорушення та притягнути їх до відповідальності.
Дякуємо усім мешканцям навколишніх населених пунктів, що прийшли на допомогу, за сміливість у гасінні пожежі та надану техніку.
 Шановні співвітчизники, спрямуйте свої зусилля на оборону та захист рідного краю!
Не будьте ворогом у тилу, який удається до варварських методів господарювання на своїй землі.
Підпал сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняний до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості військовими та силами територіальної оборони, буде сприйматися як подання світлових сигналів російському агресору.
 Особи, винні у виникненні пожеж у екосистемах будуть притягатись до адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Останні новини

Мапа Google