Посади дерево миру

Природний заповідник « Єланецький степ» долучився до Всеукраїнської акції « Посади дерево миру».

Мета акції – привернення уваги українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.

Знищення лісів, посадкових смуг  зумовило не лише дефіцит деревини для промисловості України, почалися процеси, які можуть стати незворотними. Вже зараз великі території, насамперед на півдні та сході України, відчувають нестачу води, і це прискорює деградацію природного середовища.

9 квітня  працівники  заповідника разом з учнями Калинівської СОШ I-III ст..,  долучилися до Всеукараїнської акції «Посади дерево миру». Біля школи було висаджено саджанці  дерев. Дякуємо учням, вчителям та директору Калинівської СОШ I-III ст., які прийняли участь у акції « Посади дерево миру ».

Сподіваємося, що до цієї акції долучаться інші організації та установи. Адже, акція покликана не лише озеленити нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи та особистого внеску в її розвиток.

 

 

 

Останні новини

Мапа Google