Оголошення про проведення конкурсу

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових співробітників науково-дослідного відділу природного заповідника «Єланецький степ».

На виконання пункту 5 статті 6 Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність» від 26 листопада 2015 року № 848-VIII та керуючись Положенням про природний заповідник «Єланецький степ», затвердженого наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 31 серпня 2020 № 104, природний заповідник «Єланецький степ» оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад науково-дослідного відділу, а саме:

  • молодшого наукового співробітника;
  • старшого наукового співробітника.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад наукових        працівників:

Молодший науковий співробітник: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Старший науковий співробітник: повна вища освіта відповідного напряму

підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи не менше 2 років. За наявністю наукового ступеня чи вченого звання – без вимог до стажу роботи.

Перелік необхідних документів, що подаються для участі у конкурсі:

  • письмова заява на ім’я керівника про участь у конкурсі, написана

власноруч;

2) копія документа, що посвідчує особу;

3) особовий листок з обліку кадрів;

4) автобіографія;

5) копія трудової книжки (за наявності);

6) копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7) перелік наукових праць (за наявності);

8) письмова згода на обробку персональних даних.

Всі документи подаються в оригіналі та копії до них, завірені у встановленому порядку.

 

Термін подання документів: протягом 30 днів з дня опублікування цього оголошення.

 

Додаткова інформація за тел.: 05159-9-72-14.

Документи подаються особисто кандидатом або надсилаються поштою за адресою:  вул. Гагаріна, буд ½ с. Калинівка, Вознесенського (Єланецького) Миколаївської області, 55553, zapovidnik96@gmail.com

 

 

Кандидати, документи яких не відповідають встановленим вимогам, до участі у конкурсі не допускаються, про що їм повідомляється провідним фахівцем з кадрів протягом п’яти робочих днів з дня отримання документів.  У термін не більше двох робочих днів після отримання повідомлення кандидат має право усунути недоліки та повторно подати документи для участі у конкурсі. До участі у конкурсі не допускаються особи, які визнані в установленому порядку недієздатними, мають діючу судимість.

 

Засідання конкурсної комісії відбудеться в приміщенні природного заповідника «Єланецький степ» за адресою: вул. Гагаріна, буд ½ с.Калинівка, Вознесенського (Єланецького) Миколаївської області, 55553

 

Про час і місце проведення засідання конкурсної комісії учасники конкурсу додатково будуть повідомлені.

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google