Новини ПЗ « Єланецький степ»

Природний заповідник «Єланецький степ»  створений 17 липня 1996 року, згідно Указу Президента України №575/96. Він знаходиться на   території двох районів Миколаївської області: Єланецького та Новоодеського. Створенню заповідника передувало існування на його території заказника обласного підпорядкування “Єланецький”, а ще до нього в 1978 році був створений заказник місцевого значення “Роза”. Саме з тих пір розпочалася історія збереження ділянок цілинного степу в Правобережній Україні.

На території заповідника створена стежка «Диво-степ» еколого-освітнього спрямування, довжина якої становить 1,5 км., а тривалість екскурсії близько 1,5 год. Екологічна стежка функціонує з травня по жовтень.

Ця стежка присвячена рослинному та тваринному світу ПЗ «Єланецький степ», історичним та архітектурним пам’яткам цієї місцевості.

В ході екскурсії відвідувачі  ознайомляться  із степовим біорізноманіттям, зможуть насолодитися неповторними пейзажами українського степу, помилуватися коливанням «ковилового моря», на повні легені вдихнути чисте повітря і просто відпочити на лоні дикої природи душею і тілом.

Первозданні ландшафти ковилового степу поряд з унікальною флорою і фауною тепер можна побачити тільки тут, у Єланецькому степу. Це те місце, де ви можете повною мірою злитися з дикою природою, відчути подих справжніх просторів, відчути себе на самоті, далеко від цивілізації.

Для того щоб завітати до природного заповідника « Єланецький Степ» потрібно взяти дозвіл у адміністрації заповідна. Зв’язатися  можна за телефонами : (0515)99-72-14 або 093-60-82-892, а також по електроній адресі : zapovidnik96@gmail.com.

 

 

 

 

Пров. фахівець

з еколого-освітньої роботи   Я. І. Драчук

 

 

Останні новини

Мапа Google