НЕ РУБАЙ ЯЛИНКИ!!

 

Скоро свято, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти — Новий рік. Новий рік – один з не багатьох свят, який відзначають всі. Це в дійсності всенародне свято! На жаль, є в нього і негативна сторона: передноворічні дні – це час, коли в великій кількості заготовлюють хвойні дерева. Заготовлюють для того, щоб через один-два тижні після свят викинути на смітник.

Новорічні ялинки – головна прикраса в домі кожної сім’ї. Але крім краси, зрубана ялинка користі більше ніякої не несе. А от жива ялинка, навпаки очищає наше повітря.

Створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев. Набагато цікавіше прикрашати соснові чи ялинові гілки, виготовляти традиційні українські «ялинки» – дідухи з колосків, калини, створювати новорічні композиції, які можуть стати гарним подарунком для рідних і друзів та прикрасять домівку, шкільну аудиторію чи робочий кабінет.

 

 Тому, ПЗ « Єланецький степ» закликає всіх  не рубати ялинкові насадження заради своєї втіхи, а також не займатися браконьєрством. Ялинка – це наша природа, а з природою потрібно жити в гармонії і злагоді.

 

Останні новини

Мапа Google