Екологічна стежка «Диво-степ»

Природний заповідник « Єланецький степ» — перлина степового краю Півдня України.

На території заповідника функціонує екологічна стежка «Диво-степ». Довжина маршруту складає близько 1,5 км.

Екологічна стежка має 6 зупинок :

  1. Знайомство з заповідником. Зупинка починається на в’їзді до заповідника. Відвідувачі знайомляться з історією створення заповідника, історичним минулим степу.
  2. Мешканці вольєру. Зупинка знаходиться біля вольєру. На цій зупинці можна побачити величне стадо бізонів, ознайомитися із способом життя бізона Американського, історії його поселення на заповіднику.
  3. Птахи степу. Зупинка розташована біля лісопосадки, що підходить до стежки. Відвідувачі мають змогу ознайомитися з різноманітністю птахів заповідника, способом гніздування, розмноження, харчування, насолодитися пташиним співом.
  4. Біорізноманіття степу. Зупинка розташовується на вершині балки. Тут можна ознайомитися з рослинним світом заповідника, насолодитися різнобарв’ям  степу, неповторними краєвидами,  які зачаровують, вдихнути терпкий аромат степового простору.
  5. Полози. Розташовується зупинка на дні балки, у підніжжя виходу вапняку. Відвідувачі знайомляться із способом життя плазунів, які мешкають на території, зокрема, червонокнижними видами – полоз чотирисмугий та жовточеревий.
  6. Місце відпочинку. Кінцева зупинка знаходиться у березовому гайочку. Тут можна відпочити у прохолоді дерев та поділитися своїми враженнями від побаченого.

Ми радо запрошуємо завітати до заповідника та на власні очі побачити загадковий та унікальний куточок недоторканої природи, почути гомін трав, чарівний пташиний спів, помилуватися неповторними краєвидами. І обов’язково  зробити фото на згадку.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном:

 093-60-82-892 

051-59-97-214

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google