День працівника природно-заповідної справи України

? 7 липня в Україні відзначають День працівника природно-заповідної справи України, вшановуючи тих, хто стоїть на варті національних природних ресурсів.
? Враховуючи вагомий внесок працівників природно-заповідної сфери у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду України, Президент України своїм Указом від 18 серпня 2009 № 629/2009 заснував День працівника природно-заповідної справи 7 липня.
??? Представниками цієї шанованої професії здійснено величезну роботу у сфері охорони природи – створено систему, що зберігає найцінніші й найчарівніші природні куточки нашої країни – природно-заповідний фонд України.
? Високий професіоналізм та самовіддана праця працівників природно-заповідної сфери дозволяють не лише заповідати і зберігати природно-заповідні об’єкти, але й забезпечувати умови для рекреації та оздоровлення громадян, створювати нові робочі місця, підвищувати рівень добробуту місцевого населення та обізнаності громадян у природоохоронних питаннях.
? Вітаємо всіх працівників природно-заповідної сфери з професійним святом і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я та родинного благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових здобутків у професійній діяльності.

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google