22 березня – Всесвітній день води!

?22 березня – Всесвітній день води (Всесвітній день охорони водних ресурсів)
?Метою проведення даного заходу є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту. ?Цьогоріч Всесвітній день води пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.
?Водні ресурси є національним багатством кожної країни, однією з природних основ її економічного розвитку. Вони забезпечують усі сфери життя і господарської діяльності людини. Вода є фундаментальною для всіх аспектів життя. Це має важливе значення для здоров’я та добробуту людини, виробництва енергії та їжі, здорових екосистем, адаптації до клімату, гендерної рівності та здоров’я, тощо. Доступ до безпечної води, санітарії та гігієни є правом людини, яке має ключове значення для здоров’я, гідності та процвітання кожного. Проте, мільярдам людей у всьому світі не вистачає безпечної питної води.
?Протягом минулого року українці особливо відчули цінність води – чистої та безпечної, доступної кожному, оскільки багатьох з нас позбавили базового права людини – права на питну воду.
❗️?І оскільки вода впливає на всіх нас, нам потрібно, щоб кожен діяв. Ви та ваша сім’я, школа, бізнес і громада можете змінити ситуацію, змінивши спосіб використання, споживання та управління водою у своєму житті. І навіть незначні дії, якими б вони не були, допоможуть у вирішені водної кризи.
Кожен із нас може зробити свій внесок, щоб повернути назад процес деградації джерел води та стати частиною вирішення проблеми. Для цього є кілька простих речей, які ми можемо прийняти в свій розпорядок дня, і якщо ми всі це зробимо, це матиме велике значення .
❗️?Пам’ятайте, що навіть незначні дії, якими б вони не були, допоможуть у вирішені водної кризи!

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google