20 квітня — День навколишнього середовища

???? 20 квітня — День навколишнього середовища.
???????? В Україні відзначається щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно указу Президента України «Про День довкілля».
???? Свято було задумано на честь Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху, оскільки цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором і ідеологом всесвітнього Дня довкілля.
✅ Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
✅ Цей день нагадує нам про важливість збереження та охорони природи для майбутніх поколінь.
✅ У світі, де зростає забруднення повітря, знищення лісів та втрата біорізноманіття, кожен з нас має відповідальність перед нашою планетою. Малі кроки, які ми робимо можуть мати велике значення для збереження природніх ресурсів та запобігання змінам клімату. Під час цього Дня давайте повернемо назад нашій планеті теж добро. Всі , хто піклується про природу, можуть взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття…
???? Долучитися до дня довкілля просто, іноді достатньо і невеликого кроку, що матиме великий вплив на стан довкілля. ‼ Приділяти увагу санітарному стану довкілля слід не тільки навесні, а впродовж всього року. Тож нехай День Довкілля стане нагадування для кожного з нас про те, як важливо берегти нашу планету та робити все можливе, щоб зробити її кращою для майбутніх поколінь. Віддаймо природі повагу та дбайливість, бо тільки разом ми можемо зробити зміни, які врятують нашу планету.
???? Чистота нашої землі – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

Останні новини

Мапа Google