? 28 липня святкується важлива екологічна дата — Всесвітній день заповідання (охорони) природи (World Nature Conservation Day)
✅ Основна мета святкування цього дня — захист та збереження природних ресурсів і середовищ існування.
✅ Підвищення рівня обізнаності щодо захисту природних ресурсів нашої планети є важливим для збереження цілісності навколишнього природного середовища, а саме того, що не повернеться назад, коли його не буде.
✅ Для життя у нас є ґрунт, вода, повітря, сонячне світло, флора і фауна, які потребують нашої охорони та які ми маємо берегти як для нас, так і для прийдешніх поколінь.
‼ Виснаження природних ресурсів і дисбаланс в екосистемі створюють умови для стихійних лих, глобального потепління, проявів різних захворювань, з якими зараз стикається людство. Тому, для попередження та подолання цих проблем важливим є поінформованість і заохочення людей до здійснення заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, захисту природи для теперішнього і для майбутніх поколінь.
❓ Що сьогодні ми можемо зробити для цього.
? Ось декілька простих порад:
? посадіть дерево – дерева є відновлюваним матеріалом, біологічно розкладаються та переробляються, забезпечують нас киснем;
? бережіть воду – це дорогоцінний природний ресурс;
? скорочуйте енергоспоживання – на виробництво енергії витрачаються значні природні ресурси;
? використовуйте менше паперу – це допоможе зберегти площі лісового фонду, а цифровізація допоможе забезпечити нас всім необхідним без його використання;
? поширюйте знання про природу та її захист – ми повинні розуміти важливість та цінність наших природних багатств, навчаймося самі і розкажімо друзям.?

Останні новини

Мапа Google