? 10 липня 2023 року працівники природного заповідника «Єланецький степ» взяли участь в урочистому засіданні до Дня працівника природно-заповідної справи на території Ботанічного саду НУБіП України під головуванням Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця.
♻️ Під час урочистого засідання з нагоди професійного свята відбулось нагородження представників установ природно-заповідного фонду України.
? Подяку від Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля вручено начальнику Єланецького ПНДВ природного заповідника «Єланецький степ» Ткаченко Валентину Петровичу , за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку природоохоронної діяльності, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особливі досягнення та активну громадянську позицію .
? Подяку від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України вручено Наливайко Аллі Миколаївні головному бухгалтеру- керівнику фінансово-економічного сектору природного заповідника «Єланецький степ» за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок
у розвиток та збереження заповідного фонду України та з нагоди професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи.
?? Щиро вітаємо наших колег!

 

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google