? Довкілля – це затишна оселя, де кожному хочеться почуватися у безпеці. Безперечно, саме люди мають докладати максимум зусиль, аби дбати про добробут природи-неньки.
❗️ Дуже важливо виховувати у майбутніх поколінь екосвідомость, навчити дбайливо ставитися до навколишнього середовища, піклуватись про екологію, виховати в них корисні звички для захисту довкілля:
? сортування сміття;
?переробка відходів;
?збереження водних ресурсів;
? заощадження електроенергії;
?захист лісів тощо.
?‍?Сьогодні до Всесвітнього дня екологічної освіти фахівці природного заповідника «Єланецький степ» для дітей с.Калинівка та дітей внутрішньо переміщених осіб провели цікавий пізнавальний екологічний урок « Поважай природу».
?‍♀️?Увагу дітей привернули до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та шукали разом з ними шляхи її подолання.
Вони дізнались що таке сміття, якими бувають види відходів, які відходи підлягають вторинній переробці, які розкладаються найдовше та вчились правильно сортувати сміття.
?Аби самим пам’ятати та розповідати своїм близьким та друзям про екологічні проблеми України діти отримали пам’ятки «Як правильно сортувати сміття».

Останні новини

Мапа Google