🌎 Довкілля – це затишна оселя, де кожному хочеться почуватися у безпеці. Безперечно, саме люди мають докладати максимум зусиль, аби дбати про добробут природи-неньки.
❗️ Дуже важливо виховувати у майбутніх поколінь екосвідомость, навчити дбайливо ставитися до навколишнього середовища, піклуватись про екологію, виховати в них корисні звички для захисту довкілля:
🗑 сортування сміття;
🦺переробка відходів;
🚰збереження водних ресурсів;
💡 заощадження електроенергії;
🌳захист лісів тощо.
🧑‍🏫Сьогодні до Всесвітнього дня екологічної освіти фахівці природного заповідника «Єланецький степ» для дітей с.Калинівка та дітей внутрішньо переміщених осіб провели цікавий пізнавальний екологічний урок « Поважай природу».
🧏‍♀️🧏Увагу дітей привернули до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та шукали разом з ними шляхи її подолання.
Вони дізнались що таке сміття, якими бувають види відходів, які відходи підлягають вторинній переробці, які розкладаються найдовше та вчились правильно сортувати сміття.
📜Аби самим пам’ятати та розповідати своїм близьким та друзям про екологічні проблеми України діти отримали пам’ятки «Як правильно сортувати сміття».

Останні новини

Мапа Google