??❓Чи задумувалися ми – як пташкам взимку живеться? За своїми повсякденними клопотами люди навіть не помічають труднощів, з якими стикаються в зимову пору пернаті друзі.
❄️Зима – важка пора для птахів. Усе життя птахів узимку цілковито підпорядковане пошукам їжі, адже світловий день короткий, а втрати сил і енергії значні. Тому у птахів залишається од¬на надія — на людину.
? Найпростіше, як ми можемо допомогти пташкам взимку, це насипати насіння у годівничку. Адже добре відомо: хто ситий, тому холод не страшний, тому вони із задоволенням відвідують годівниці з їжею, залишеною людьми.
?❓Але потрібно знати, який корм найкраще їм давати, а що – категорично заборонено.
?Що можна класти в годівничку:
✅насіння (соняшника, гарбуза);
✅несолене сало;
✅зерна (пшениці, ячменю; просо, овес);
✅фрукти і ягоди (шматочки сушених, або свіжих);
✅горішки (подріблені, сирі).
?Чим не можна годувати птахів:
❎хлібом (особливо свіжим, житнім);
❎солоною, кислою, пряною та гострою їжею;
❎смаженою їжею;
❎запліснявілими продуктами;
❎пшоном.
??Від людини птахи отримують лише частину необхідної їм їжі, а решту раціону доводиться добувати самостійно в природі.
?‍?Про все це дізнались діти с.Калинівка та діти внутрішньо переміщених осіб на екологічному уроці проведеному фахівцям природного заповідника «Єланецький степ» до Дня зимуючих птахів.
?‍♀️Із задоволенням вони прийняли участь в вікторині «Впізнай мене за словесним описом», порозгадували загадки та підгодували пташок в парку.
❗️Допомагайте маленьким пернатим друзям взимку! Запрошуйте цих милих і кумедних пташок до себе в гості, щоб помилуватися і досита нагодувати в важкий для них час.

Останні новини

  • Сьогодні екоосвітяни природного заповідника «Єланецький степ»...
    Читати далі...

Мапа Google