🌎Життя на нашій планеті дивовижне і неповторне, природа невід’ємна його складова, адже неможливо уявити світ без різноманітних рослин і тварин.
👩‍🏫Сьогодні провідний фахівець з еколого-освітньої роботи спільно з начальником наукового відділу природного заповідника «Єланецький степ» запросив юних природознавців в «Дивовижний світ рослин».
🌿🎋🍂🍄🥀Діти ознайомились з різноманіттям рослин, їх видами, розмірами…
🍃Вони дізналися що рослини наділені почуттями, інтелектом, володіють пам’яттю, відчуттям часу, можуть розрізняти кольори і спілкуватися між собою або застерігати один одного, вміють розпізнавати загрозу, тремтять від страху, можуть кликати на допомогу, здатні взаємодіяти один з одним і іншими живими істотами на відстані, розрізняють настрій і наміри людей та
чому ті потребують охорони та дбайливого ставлення з боку людини.
☘️🍀Великий захват у дітей викликав гербарій. Вони з великою цікавістю ознайомились з гербарними зразками, з правилами зберігання, збирання та сушіння рослин та отримали домашнє завдання – засушити та принести на наступний урок свій гербарій.
👍Урок залишив по собі масу нових вражень та яскравих емоцій, та найголовніше – поглиблення знань, пізнання навколишнього світу і розуміння важливості дбайливого ставлення до того, що нас оточує.
🤝Дякуємо всім дітям за участь у заході.
Останні новини

Мапа Google