🌎Вивчення навколишнього світу допомагає дитині по новому дивитись на природу. Вона її відчуває душею, сприймає її з любов’ю тягнеться до взаємодії з нею.
🌳🌾Безпосередньо взаємодіючи з природою у дитини розвивається самостійність, спостережливість, допитливість, формується естетичне сприйняття навколишнього світу.
👩‍🏫На екологічних уроках фахівці природного заповідника «Єланецький степ» допомагають дітям стати справжніми природолюбами та намагаються зацікавити чимось новим, що може стати відкриттям для них.
🌿☘️На сьогоднішній урок діти прийшли з виконаним домашнім завданням, вони принесли засушений матеріал для формування власного гербарію.
🍂🍁Практичний майстер клас «Як створити свій власний гербарій» проведений провідним фахівцем з еколого-освітньої роботи для місцевої дітвори та дітей внутрішньо переміщених осіб пройшов цікаво, творчо та весело, навіть з піснями.
👍Діти сформували свій перший листок гербарію. Ця робота їм настільки сподобалась що вони створили ще свої декоративні аплікації з засушених рослин.
💙💛Можливо від сьогодні гербарна справа стане цікавим хобі для когось із них.

Останні новини

Мапа Google