Всесвітній день заповідання (охорони) природи (World Nature Conservation Day)

🔰28 липня – Всесвітній день заповідання (охорони) природи (World Nature Conservation Day)
✅Основна мета святкування цього дня — захист та збереження природних ресурсів і середовищ існування.
✅Підвищення рівня обізнаності щодо захисту природних ресурсів нашої планети є важливим для збереження цілісності навколишнього природного середовища, а саме того, що не повернеться назад, коли його не буде.
✅Для життя у нас є ґрунт, вода, повітря, сонячне світло, флора і фауна, які потребують нашої охорони та які ми маємо берегти як для нас, так і для прийдешніх поколінь.
✅Виснаження природних ресурсів і дисбаланс в екосистемі створюють умови для стихійних лих, глобального потепління, проявів різних захворювань, з якими зараз стикається людство. Тому, для попередження та подолання цих проблем важливим є поінформованість і заохочення людей до здійснення заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, захисту природи для теперішнього і для майбутніх поколінь.
❓ Що сьогодні ми можемо зробити для цього.
❗️Ось декілька простих порад:
🌳посадіть дерево – дерева є відновлюваним матеріалом, біологічно розкладаються та переробляються, забезпечують нас киснем;
🚰бережіть воду – це дорогоцінний природний ресурс;
💡скорочуйте енергоспоживання – на виробництво енергії витрачаються значні природні ресурси;
📜використовуйте менше паперу – це допоможе зберегти площі лісового фонду, а цифровізація допоможе забезпечити нас всім необхідним без його використання;
👩‍💼поширюйте знання про природу та її захист – ми повинні розуміти важливість та цінність наших природних багатств, навчаймося самі і розкажімо друзям.

Останні новини

Мапа Google