Всесвітній день дикої природи!

🌍 Щороку 3 березня мешканці планети Земля святкують Всесвітній день дикої природи.
🍃Вперше це молоде свято відзначили у 2013 році. Саме ця дата пов’язана з подією 1973 року, коли у Вашингтоні була підписана одна з найбільших угод з охорони дикої природи, Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITEС).
🍃Україна приєдналась до Конвенції про міжнародну торгівлю дикими видами флори та фауни, що перебувають під загрозою зникнення, 14 травня 1999 року.
🍃Цей день регулярно нагадує нам про вразливість світу фауни та флори та нагальну потребу в його захисті. Адже в іншому випадку дика природа просто буде знищена.
🦏🦘🦒🐘Відзначення Дня дикої природи покликане,зокрема:
✅привернути увагу до проблем браконьєрства;
✅віддати належне цінності дикої природи та її різноманітного( екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини.
❗️Нажаль проблема збереження довкілля і його окремих складових загострюється з кожним роком. Тож пам’ятаймо, що дика природи – це невід’ємна частина нашої планети. Адже, неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Саме захищати тварин і рослин у природному середовищі – завдання кожного з нас.

Останні новини

Мапа Google