Природний заповідник« Єланецький степ» надає інформацію з екоосвітньої роботи щодо акція «Замість ялинки – зимовий букет»

 

1-1Екологічна акція “Замість ялинки – зимовий букет ” спрямована на попередження незаконного вирубування хвойних дерев, на формування громадської думки про “ялинкову” проблему, шляхом пропаганди заміни ялин, сосен аранжуваннями з гілок хвойних дерев, що повинно значно скоротити попит на великі дерева. Ця заміна сприятиме тому, що велика кількість гілок,  що залишається в лісі, на місцях санітарної рубки, лісосіках і навіть інколи спалюються, дасть економічний ефект, збереже ліс, збереже життя багатьом деревам на вирощування яких витрачено чималі роки та гроші.

Ця акція має глибоке моральне значення, тому що дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх; побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробудить в їхніх думах співчуття та розуміння життя в його проявах.

Немає нічого дивного в тому, що в кінці року дорослі теж стають дітьми. Час цей особливий, бо всі очікують дива,  найпотаємніші бажання здійснюються. Звісно, ця казка під силу тільки Снігуроньці та Діду Морозу, але атмосферу веселого свята можна створити самому. Декілька ялинкових гілочок, кульки, розписані вручну, свічки, серпантин  і – новорічний букет.2

Лісова красуня – головна героїня свята. Сьогодні модно  використовувати штучні ялинки. Тому й традиційним стало проведення  в Новоолександрівській  ЗОШ І –ІІІ ступенів   урочистого заходу на тему «Замість ялинки – зимовий букет». Юні декоратори й флористи школи переконали своїми творчими роботами, що для новорічної ялинки голки зовсім не обов’язкові, достатньо, щоб був каркас. Учнівські поробки зібрані з ниток, пір’я, тканини, паперу, бісеру, дроту, шишок. Для  лісових  красунь  виготовлено безліч блискучих прикрас:  і всипані різнокольоровими крихтами фрукти, і чарівні метелики, фігурки ангелів, оксамитові подушечки, шовкові кульки на атласних стрічках, розшиті намистинками. На деякий час другий поверх, де проходила виставка, перетворився на казкову залу, перебуваючи у якій, будь–хто міг відчути себе чарівником, сповненим позитивних емоцій.

4 3

Останні новини

Мапа Google